ថ្ងៃ​អាទិត្យ​ ទី០១​ ខែ​សីហា​ ឆ្នាំ​២០២១ -​ថ្ងៃ​សៅរ៍​ ទី០៧​ ខែសីហា​ ឆ្នាំ២០២១
ថ្ងៃ​អាទិត្យ​ ទី០១​ ខែ​សីហា​ ឆ្នាំ​២០២១ -​ថ្ងៃ​សៅរ៍​ ទី០៧​ ខែសីហា​ ឆ្នាំ២០២១ ទោះបី​នៅយេីងស្ថិតនៅក្រោមការរឹតបន្តឹងយ៉ាងតឹងរុឹង​ដោយសារកូវីដ១៩​ និងទោះបីជីវិតរបស់យេីងដូចជាមុនធម្មតា​ ក៏ប៉ុន្តែ​យេីងត្រូវតែបន្តទៅមុខ​។❤️💟💪
ថ្ងៃ​អាទិត្យ​ទី​០១​ ខែ​សីហា​ ខ្ញុំបានថ្វាយអភិបូជាសម្រាប់ភូមិភាគទាំងមូល​ ដូចខ្ញុំបានថ្វាយជារៀងរាល់ថ្ងៃអាទិត្យពីខែកុម្ភៈ​មកម្ល៉េះ​ ពីព្រះសហគមន៍សន្តីម៉ារីញញឹម​ តាកែវ។
ថ្ងៃ​ចន្ទ​ ទី​០២​ ខែ​សីហា​ ឆ្នាំ​២០២១ ខ្ញុំ​បានជួយកិនស្រូវ​ ច្រូត​ស្រូវ​ខ្លះ​ និងសួរសុខទុក្ខនៅវត្ត​ និងភូមិសុខសាន្ត។
ថ្ងៃ​អង្គារ​ ទី០៣​ ខែសីហា​ បានឧបត្ថម្ភអំណោយដល់សាលាស្រុកត្រាំកក់​ ដោយសារគេបានបិទផ្សារ​ និង ២០០នាក់មានវិជ្ជមានកូវីដ១៩។
ថ្ងៃ​ពុធ​ ទី៤ ខែសីហា​ ឆ្នាំ​២០២១ ខ្ញុំ​បានទស្សនកិច្ចនៅចំការឋានសួគ៌​ និងជួយរៀបចំភោជនីយដ្ឋានថ្មី​ និងដាំដេីមឈេីហូបផ្លែខ្លះ​ និងក៏បានឆ្លៀតឱកាសដេីម្បីចូលរួមនៅក្នុងសិក្ខាសាលាអន្តរជាតិ​តាមហ្សូម​ ដែលរៀបចំឡេីងដោយវិទ្យាស្ដានសន្តប៉ូល​ ស្ដីអំពី​ ផលប៉ះពាល់នៃកូវីដ១៩លេីវិស័យទេសចរណ៍នៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា។
ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍​ ទី​០៥​ ខែសីហា​ ២០២១ ខ្ញុំ​បានចូលរួមតាមហ្សូមជាមួយបងស្រីសាឡេស៊ាន​ ដែលបានថ្វាយពាក្យសច្ចាដំបូងរបស់បងស្រី​ Charlene
ថ្ងៃ​សៅរ៍​ ទី​០៧​ ខែ​សីហា​ ឆ្នាំ​២០២១​ យេីងបានប្រជុំជាមួយការិយាល័យយុវជនតាមហ្សូម​ និងតំណាងយុវជនខ្លះ​ ដេីម្បីរៀបចំមហាសន្និបាតអនឡាញលេីកទី១​ ដែលត្រូវប្រព្រឹត្តឡេីងនៅខែកញ្ញា​ខាងមុខនេះ​ និងបានពិភាក្សា​ មានយោបល់ច្រេីន។
នៅពេលរសៀលខ្ញុំបានចូលរួមនៅក្នុងសិក្ខាសាលាជាមួយអាសុីជាង​ ១០ប្រទេសនៅនៅក្នុងចលនាអធិដ្ឋានសម្រាប់ប្រទេសមីយ៉ាន់ម៉ា​ យេីងបានចូលរួម​ ២៥នាក់ពីប្រទេសកម្ពុជានៅក្នុងចំណោមសមាជិក​ ១៥០នាក់។ 💖😌🙌🇰🇭 ពិតមែន​ ដោយការអធិដ្ឋាន​ យេីងអាចលេីកភ្នំពីកន្លែងមួយទៅកន្លែងមួយ។🙏😇
ដេីម្បីបញ្ចប់ថ្ងៃយេីងបានអធិដ្ឋានយេីងបានអធិដ្ឋានតេហ្សេដេីម្បីផ្ញេីជីវិត​ សេចក្ដី​សង្ឃឹម​ ការភ័យខ្លាចរបស់យេីងទៅលេីព្រះបិតារបស់យេីង។ 🙏🙏